CLUB SAMİRA HOTEL

 

alanya-club-samira-otel

  Club Samira Alanya’nın doğusunda, Alanya’ya 14 km.(10 dk) Antalya Havalimanına 140 km.(1,5 saat ) ve Mahmutlar şehir merkezine 2 km. mesafededir. Mahmutlar ve Alanya şehir merkezine günün her saatinde ulaşım imkanı vardır.

  Tesisimiz deniz kenarına kurulmuş(Alt geçit ile bağlantılı) 102 standart, 1 aile odalı, 97 odası deniz manzaralı, ünitelerinin kullanımı bay ve bayanlara özel hazırlanmış, genel bölümde 4, bayan bölümünde 2 olmak üzere 6 adet bar, nargile kafe, sahilde özel balık restaurant’ı, 2 adet mescit, kütüphane ve 100 kişilk toplantı salonu bulunmaktadır.

 Bayanlara özel hazırladığımız etrafı kapalı bölümde tatlı su ve deniz suyu olmak üzere 2 yüzme havuzu, 30 m’lik kaydırak, aletli spor salonu, jimnastik, animatörler eşliğinde su jimnastiği, masaj, kuaför, butik, market, mescit, duşlar ve soyunma kabinleri bulunmaktadır. Bayan misafirlerimize gün boyu havuzbardaki içecekler ücretsiz, vitamin ve snack barda sipariş ile alınan yiyecek ve içecekler uygun ücretle sunulmaktadır. Bayanlara ait üniteyi 0-6 yaş arası erkek çocuklarda kullanabilmektedir.

 Otelimiz Her şey Dahil sistemde hizmet vermektedir. Sabah,Öğle ve Akşam yemekleri açık büfedir.
Giriş günü misafirlerimizin otele kabul ediliş saati 14:00 dir. Çıkış günü saat 11:30 den önce boşaltılmayan odalardan yarım günlük konaklama ücreti tahsil edilir.
Misafirlerimiz giriş günü 14.00 a kadar otelimize gelmek kaydı ile öğle yemeğinden ücretsiz olarak yararlanabilir. 14.00 dan sonra gelen misafirlerimiz öğle açık büfemiz 14.00 de kaldırıldığı için diğer ikramlardan (pide, hamburger v.b.) yararlanabilir. Çıkış günü ise 11.30 dan sonra alınabilecek her türlü içecek ve yiyecek ikramları ücrete tabidir.
  Fiyatlarımız Avro (€) bazında ve KDV Dahildir. Her ay başında € / YTL kuru otel tarafından belirlenir.
Fiyatlarımız geceleme bazındadır. Konaklama içerisindeki dönem değişiklikleri fiyatlara yansıtılacaktır.
21.06.2008 – 31.08.2008 döneminde Single Oda ( Tek kişilik oda) kabul edilmez.
Otele girişte tüm misafirlerimizin kimlik beyanı zorunludur. 00 – 06 yaş arası ilk iki çocuk ücretsiz 07 – 12 yaş arası çocuklar %50 ücrete tabiidir.Kimlik beyan etmeyen çocuklardan yetişkin ücreti tahsil edilir. Ebeveynleri ile aynı odada kalmayan çocuklara indirim yapılmaz.
21.06.08-31.08.08 döneminde 7 gün , diğer dönemlerde ise 4 günden az konaklama kabul edilmemektedir
Otelimizde Axess’e 4 , Garanti Bonus’a 4 ve Bank Asya Kredi Kartına 6 taksit yapılmaktadır. Diğer banka Kredi Kartlarına taksit yapılmaz.
Mücbir sebepler dışında (ölüm,kaza,hastalık,doğal afetler) Girişten 7 gün önceki dönemde rezervasyon iptalinde Rezervasyon giriş gününde otele giriş yapılmaması durumunda ve konaklama süresince erken çıkışlarda kullanılmayan günlerle ilgili hak talep edilmez ve kalan konaklama bedeli geri ödenmez
Konaklama faturası odada kalan kişilerden birisi adına düzenlenebilir.
Oda yada Safe anahtarının kaybolması durumunda anahtar başına 40 YTL ücret tahsil edilir.
Minibar hizmeti ücrete tabiidir.
Bay ve Bayan havuzumuz ayrıdır. Bayanlar havuzu açılış saati sabah 09.00 kapanış saati ise akşam 18.30 dur. 6 yaş ve üzeri erkek çocuklar Bayan havuzuna ve bayanlara özel ünitelere alınmaz. Bu bölümlere misafirlerimiz kameralı cep telefonu , kamera ve fotoğraf makinesi ile giremez.

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME