Kadir Gecesinde Umre Turları

  Kadir Gecesi Umre Turları, Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla, ( Biz Kur’anı Kadir gecesi indirdik. Kadir gecesi nedir bilirmisin. Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Onda melekler ve ruh, rablerinin izni ile her türlü emri hamilen inerler. O gece Tan yeri ağarıncaya kadar selamet vardır.)
 Hz. Aişe validemiz Rasûlüllah efendimize Ey Allah’ın Rasûlü Kadir gecesine rastlarsam nasıl dua edeyim, Efendimiz buyurdu; “Allah’ım sen çok affedicisin, affi seversin, beni affet.” 
 Kadir Gecesi, dinimiz İslam’ın mübarek gün olarak belirttiği gecelerden biri ve en önemlisidir. Kadir gecesini günü değerlendiren bir mü’min kendisinden Leyle-i kadir olmayan bin ayı ibadetle geçirmiş gibi derece alır. Bu seksen üç yıl altı ay eder, buda bir ömür demektir. Rasullah efendimiz, Ashabına, Ramazanın 21-23-25-27-29 unda aramasını buyurdular.
  Kadir Gecesinde Umre yapmak, tavaf yapmak Allah’a kabe-i muazzama dua etmek bu geceyi mukaddes şehir Mekkede gecirmek, Kadir gecesinde Umre yapmak isteyen misafirlerimiz Salı, Perşembe ve C.tesi günleri ( 26 – 28 Haziran – 01 Temmuz )  Umre turlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz Umre turlarımız – Umre fiyat bilgilerimiz,

 

5 Delüks, 5 yıldız, 4 yıldız, 3 yıldız ve Ekonomik Umre Tur Fiyatları

 

08 12-1 14 20
kredikart

UMRE VE HAC TUR ÖDEMELERİNE; VADE FARKSIZ 6 -5 TAKSİT ÖDEME İMKANI

Misafirlerimize müşteri memnuniyetli; İstanbul Umre, Ankara Umre, Bursa Umre, İzmir Umre, Antalya Umre, Eskişehir Umre, Sakarya Umre, Samsun Umre, Trabzon Umre, Gaziantep Umre, Butik Umre, Bahar Umre, Yaz Umre, Sömestre Umre, Mevlid kandili Umre, Regaib Kandili Umre, Berat Kandili Umre, Kadir gecesi Umre Lüks Turları düzenlemekteyiz. Umre, Umre Turları, Lüks Umre, Umre Fiyatları

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME