UMRE

( Umre – Umre Turları – Umre Fiyatları – Umre Programı )

 

  Umre Turlarımız, Butik Umre, Bahar Umre, Yaz Umre, Ramazan Umre, Sömestre Umre, Mevlid Kandili Umre, Regaib Kandili Umre, Berat Kandili Umre, Miraç Kandili Umre, Kadir Gecesi Umre olarak Paket Tur Programlarımız bulunmaktadır. Ayrıca; 3 gün umre, 3 gün umre, 4 gün umre, 5 gün umre, 8 gün umre, 10 gün umre, 14 gün umre, 20 gün umre, 33 gün, 38 gün umre turları düzenlemekteyiz. Delüks Umre, Lüks Umre, 5 yIldız Umre, 4 Yıldız Umre, 3 Yıldız Umre, Ekonomik Umre Seçeneklerimizle. 

  Umre, küçük Hac olarak nitelendirilmektedir ve kelime anlamı ‘ziyaret’tir. Dolayısı ile umre turu nedir denildiğinde, ‘ziyaret’ olarak cevap verilebilmektedir. Umre turları, Hac dönemi dışında yılın her günü yapılabilmektedir. Umrede ihrama girilerek tavaf ve sa’y yapılmakta, ayrıca baş tıraş edilmektedir. İhram ve tavaf umrenin farzları arasındadır. Umrenin bazı mezheplere göre farz, bazı mezheplere göre sünnet sayıldığı bilinmektedir. Umrenin iki farzı vardır. Bu farzlardan birisi ihrama girmek diğeri ise Kâbe’yi tavaf etmektir. Bunlardan ihram şart olarak nitelendirilmektedir ancak tavaf rükündür. Bazı mezheplere göre farklılıkları olmakla birlikte vacipleri de bulunmaktadır. Hz. Peygamber, “Hacılar ve umre yapanlar Allah’ın elçileridir. Dua ederlerse duaları kabul olunur, tövbe ederlerse mağfiret olunurlar” demiştir.

Aşağıdaki Umre Tur seçeneklerimizden, Maddi, Zamanı ve Kalite sınıfını göz önünde bulundurarak Tur seçebilirsiniz.

 

Umre Umre Umre Umre UmreUmre

Umre
UMRE VE HAC TUR ÖDEMELERİNE; LİSTE FİYATI ÜZERİNDEN VADE FARKSIZ 5 TAKSİT ÖDEME İMKANI
    • Umre Turları, Butik Umre, Bahar Umre, Yaz Umre, Ramazan Umre, Sömestre Umre, Mevlid kandili Umre, Regaib Kandili Umre, Berat Kandili Umre, Kadir gecesi Umre Lüks Turları düzenlemekteyiz.

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME